Dapat award nie dari ::Umi Sufira::
(thanks a lot Mimi..really appreciate it)

Saya pun sama macam Mimi nak juga bagi kat kawan² lain..
Thanks coz menjengah blog saya yang x seberapa ni..
Kawan² ku sila ambil ini award..jangan malu ya..hehe~

♥ Mummy Dasy ♥
♥ Siti ♥
♥ Dida ♥
♥ Keira Nazril♥
♥ Syeda ♥
♥ Syahza♥
♥ Wana ♥
♥ Miss Lady ♥
♥ Mira Khalish ♥
♥ AzamSeed ♥
♥ Kelapa dan orkid ♥
♥ Arie ♥
♥ Zahid ♥
♥ Haizi ♥
♥ Ajie ♥
♥ Ajiji ♥
♥ and sape² yang sudi jengah blog nie..

Thanks ye semua.. sayang korang..

Nota kaki: Mummy Dasy & Siti pun dah dapat dari Mimi.. korang amik double award la ni..hehehe